FORUMAS UŽDRAYTAS {kuriam laikui}
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUMAS UŽDRAYTAS {kuriam laikui}

FORUMAS UŽDRAYTAS {kuriam laikui}
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Lauros(Esmes)dienorastis

Go down 
+4
Renesmee
Alice
Rosalie
Esme
8 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Rosalie
Floodiškiausias forumietis ir didelė Twilighto fanė ~.^ Naktinis paukštelis ;3
Rosalie


Pranešimų skaičius : 2505
Join date : 2009-04-29
Age : 27
Miestas : vilnius/vilejka/forks

Lauros(Esmes)dienorastis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauros(Esmes)dienorastis   Lauros(Esmes)dienorastis - Page 2 Icon_minitimePen. 06 05, 2009 3:33 am

gerai.
jei ka ryt einu i sule
Atgal į viršų Go down
http://twililight-rpge.twilight-vampire.com
Renesmee
Smalsiaus forumietis ;>>* Forumo siela ;DD
Renesmee


Pranešimų skaičius : 1888
Join date : 2009-05-01
Age : 27
Miestas : tarp vilniaus ir Forkso

Lauros(Esmes)dienorastis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauros(Esmes)dienorastis   Lauros(Esmes)dienorastis - Page 2 Icon_minitimePen. 06 05, 2009 6:10 pm

O man jau dzin.....
Džiugu kad grižai Įsimylėjo
Atgal į viršų Go down
Kate Denali

Kate Denali


Pranešimų skaičius : 938
Join date : 2009-05-23
Age : 27

Lauros(Esmes)dienorastis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauros(Esmes)dienorastis   Lauros(Esmes)dienorastis - Page 2 Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 7:53 pm

Vis paskaitau tavo dienoraštį,bet nieko neparašau.
Ot kokia aš XD
Taigi malonu susipažinti, Laura. laimingas
Atgal į viršų Go down
http://twilightvirtualu.lithuanianforum.net/forum.htm
Esme
Draugiškiausias forumietis ;>*
Esme


Pranešimų skaičius : 953
Join date : 2009-05-01

Lauros(Esmes)dienorastis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauros(Esmes)dienorastis   Lauros(Esmes)dienorastis - Page 2 Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 7:59 pm

Na ka senokai nerasiau....
Sekmadienis(06-14)
Na ka, atsikeliau 8:40, pavalgiau, tada persirengiau ir nuskuodziau pas drauge.Ten manes jau lauke visa ju seimynele ;] Varem pas kita drauge, bet ji buvo ka tik atsikelusi tad kartu su mumis ji nevare. Turbut speliojate kur tokia gausi kompanija (8zmones)ejome?I baznycia.Kodel?Nes ten vyko kazkokia procesija ir drauge paprase manes kad eiciau kartu su ja...
Taigi atejome: nuejome i toki kambariuka, kur mokytoja (nzn kokia)perrenge mus visas i suknele su vainikeliais ant galvos...Atrodziau tajp baisiai...Sakes!!! baisu Na turejome sedet su tom suknelem per visas misisa, o paskui ejome procesija aplink baznycia...Veliau gavome "KitKat" yEy
Gryzome ir as su teciu nuejau taisyt man veloiko, bet staiga uzklupo lietus tad nieko nepadareme, tik issiaskinome kad problema dantukuose ;]Tada atejome namo ir pavalgeme...
Siaube, as tiek daug nevalgiau nuo darzelio laiku: ir sriuba, ir antras(sonkauliukai su bulvem),irsalotos, ir arbata su saldainiais.... Sakes...;]
na o dabar sedziu prie pc ir rasau Jums;DAj dar pries tai nunerie biskuti
Taj tiek naujienu mano fronte xD
Atgal į viršų Go down
Esme
Draugiškiausias forumietis ;>*
Esme


Pranešimų skaičius : 953
Join date : 2009-05-01

Lauros(Esmes)dienorastis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauros(Esmes)dienorastis   Lauros(Esmes)dienorastis - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 2:27 am

Pirmadienis(06-22)
Na sveikuciai ^_^ senai nerasiu ir as jums ir jus man verkia mano dienos gan liudnos Gelbekit oras toks puikus oas negaliu i lauka iseit, nes nera ka ten veikt-daruge i stovykla isvare baisu
Bet dabar turiu galimybe daug sakkityti, beje siulau paskaityt bent jau man taj idomu Volter scot "Aivenhas"
Atgal į viršų Go down
Esme
Draugiškiausias forumietis ;>*
Esme


Pranešimų skaičius : 953
Join date : 2009-05-01

Lauros(Esmes)dienorastis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauros(Esmes)dienorastis   Lauros(Esmes)dienorastis - Page 2 Icon_minitimePen. 09 18, 2009 11:28 pm

[center]Na pagaliau rasau ;DD Taigi Rugsejo 18d. atsikeliau,pavalgiau,susitikau su daruge ir ejome i stotele.1.pamoka-Anglu--------> visai nieko, bet daug uzdave,na ne tai kad daug, bet sunkus uzdavianiai2.pamoka-Lietuviu---------> rasem kontra jauciu kapitaliai susimoviau...3pamoka-Tecnologijos--> darem kompota;DD man patiko,4pamoka-tecnologijos------> rasemes i sasiuvini,man nepatiko ta pamoka5pamoka-Kunce-----> nedalyvavau,na o kiti bego 50m.6.pamoka------>istorija visa pamokau zvengiau is Domanto ir Stasio...[center]
Atgal į viršų Go down
Carlisle C.
Atviriausias forumietis ;}}}*
Carlisle C.


Pranešimų skaičius : 302
Join date : 2009-04-29
Age : 33
Miestas : vilnius

Lauros(Esmes)dienorastis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauros(Esmes)dienorastis   Lauros(Esmes)dienorastis - Page 2 Icon_minitimeŠt. 09 19, 2009 1:00 am

Kodel tai retai prisijungi ??;(
Atgal į viršų Go down
Renesmee
Smalsiaus forumietis ;>>* Forumo siela ;DD
Renesmee


Pranešimų skaičius : 1888
Join date : 2009-05-01
Age : 27
Miestas : tarp vilniaus ir Forkso

Lauros(Esmes)dienorastis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauros(Esmes)dienorastis   Lauros(Esmes)dienorastis - Page 2 Icon_minitimeŠt. 09 19, 2009 1:42 am

Nes tėtis neleidžia...
Atgal į viršų Go down
Jacob Black

Jacob Black


Pranešimų skaičius : 393
Join date : 2009-05-31
Age : 33

Lauros(Esmes)dienorastis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauros(Esmes)dienorastis   Lauros(Esmes)dienorastis - Page 2 Icon_minitimeŠt. 09 19, 2009 1:48 am

Jai depresija tuo prasides ;DDD Ji retai lankosi tik skype sedi ir tiek..;DD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Lauros(Esmes)dienorastis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauros(Esmes)dienorastis   Lauros(Esmes)dienorastis - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Lauros(Esmes)dienorastis
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Lauros {Angelos} dienoraštis :**
» Edwardo (Rugilės) dienoraštis
» Nastės (Bellos) Dienoraštis
» ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD
» Carlisle C.(Jovita)Dienoraštis

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
FORUMAS UŽDRAYTAS {kuriam laikui} :: Ten kur nėra Forkso xD :: Susipažinkime :: Dienoraščiai-
Pereiti į: