FORUMAS UŽDRAYTAS {kuriam laikui}
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUMAS UŽDRAYTAS {kuriam laikui}

FORUMAS UŽDRAYTAS {kuriam laikui}
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Edwardo (Rugilės) dienoraštis

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Edward
Moderatorius
Edward


Pranešimų skaičius : 847
Join date : 2009-05-04
Age : 29
Miestas : Kėdainiai

Edwardo (Rugilės) dienoraštis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Edwardo (Rugilės) dienoraštis   Edwardo (Rugilės) dienoraštis Icon_minitimePir. 10 12, 2009 12:52 am

Sveiki db nepamenu aš čia prisistačius kaip berniukas ar meraigaitė.Jai berniukas turiu prisipažinti kad aš ištiesu mergaitė o štai istorija dėl kurios tikriausiai čia buvau bernas:
Aš turėjau laimingą šeimą.Gėriausę draugę (Iriną Denalį) kuri buvo mano bendravardė atodusis Bet staiga vieną dieną (kaip dar nebuvau užsireginus šitam frm) grižau iš mokšes ir radau verkiančia mamą.Paklausiau kas jai ji atsakė kad ji skiriasi su tėvu.Nelaiminga savaitė...Aš išlėkiau iš namų pas savo bestę Iriną kuri grįžo iš Turkijos.Kaip atlėkiau pas ją.Po kelių valandų plelaplų gržau namo.Viską sužinojau:kas tėtis jau seniai planavo skirybas.Kad jis turi kitą moterį...Tesiog teko sunkiai atkentėti skirybas.Pati mėnesį buvau lyg be širdies,be sielos.Tada susidomėjau Twilight saga.Aš prieš skirybas nekenčiau knygų ,o po jų namuose jų vis daugėjo.Taigi susiradau šį forumą užsireginau juo nesavimi norėdama pabėgti nuo visko...Praėjo nemažai lako.Susitaikiau su tuo.Mama irgi susirado naują vyrą kuris tikrai fainas.Jis pastebėjas mano liūdesį nupirko man triušį kurio taip seniai troškau.Viskas tapo narmalu bet tik ne tai kad vieną dieną atėjusi į mokyklą radau Iriną visą rūžavą su mini sijonu,prisidažiusia kaip k***ę ji pasikeitė.Susirado panašių į save ,o mane paliko ant ledo.Bet aš nepradėjau del to kentėti.Tesiog pradėjau labiau sutarti su kitais klasiokais.Tapau kitų mėgstama.Dabar aš laiminga.Turiu naują labai fainą šeimą.Nuostabu gyvunėlį ir gerų draugų Labai laimingas


Paskutinį kartą redagavo Edward, Tr. 10 21, 2009 10:32 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Carlisle C.
Atviriausias forumietis ;}}}*
Carlisle C.


Pranešimų skaičius : 302
Join date : 2009-04-29
Age : 33
Miestas : vilnius

Edwardo (Rugilės) dienoraštis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Edwardo (Rugilės) dienoraštis   Edwardo (Rugilės) dienoraštis Icon_minitimePir. 10 12, 2009 1:11 am

Man kaip berniukas xD
Atgal į viršų Go down
Carlisle C.
Atviriausias forumietis ;}}}*
Carlisle C.


Pranešimų skaičius : 302
Join date : 2009-04-29
Age : 33
Miestas : vilnius

Edwardo (Rugilės) dienoraštis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Edwardo (Rugilės) dienoraštis   Edwardo (Rugilės) dienoraštis Icon_minitimePir. 10 12, 2009 1:14 am

Beja malonu susipazinti laimingas
Atgal į viršų Go down
Rosalie
Floodiškiausias forumietis ir didelė Twilighto fanė ~.^ Naktinis paukštelis ;3
Rosalie


Pranešimų skaičius : 2505
Join date : 2009-04-29
Age : 27
Miestas : vilnius/vilejka/forks

Edwardo (Rugilės) dienoraštis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Edwardo (Rugilės) dienoraštis   Edwardo (Rugilės) dienoraštis Icon_minitimePir. 10 12, 2009 1:17 am

Buvau prisistačiusi kaip berniukas ;}}

malonu susipažint ;D
Atgal į viršų Go down
http://twililight-rpge.twilight-vampire.com
Renesmee
Smalsiaus forumietis ;>>* Forumo siela ;DD
Renesmee


Pranešimų skaičius : 1888
Join date : 2009-05-01
Age : 27
Miestas : tarp vilniaus ir Forkso

Edwardo (Rugilės) dienoraštis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Edwardo (Rugilės) dienoraštis   Edwardo (Rugilės) dienoraštis Icon_minitimeTr. 10 21, 2009 10:21 pm

Įdomus pasakojimas....tai tu Irina???;]
Atgal į viršų Go down
Edward
Moderatorius
Edward


Pranešimų skaičius : 847
Join date : 2009-05-04
Age : 29
Miestas : Kėdainiai

Edwardo (Rugilės) dienoraštis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Edwardo (Rugilės) dienoraštis   Edwardo (Rugilės) dienoraštis Icon_minitimeTr. 10 21, 2009 10:29 pm

Nea Irina buvusi mano Bestė
Atgal į viršų Go down
Edward
Moderatorius
Edward


Pranešimų skaičius : 847
Join date : 2009-05-04
Age : 29
Miestas : Kėdainiai

Edwardo (Rugilės) dienoraštis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Edwardo (Rugilės) dienoraštis   Edwardo (Rugilės) dienoraštis Icon_minitimeTr. 10 21, 2009 10:35 pm

2009-10-21
6:30 atsikėliau,nusiprausiau aspsirengiau ir t.t.Išėjau į mokšę.Per Istorija visą pamoką pražvengėm iš klaioko kuris juokingai atrodė.Per pertrauką vos nesusimušiau su Iriną nes ji pravardžiavo mano naujas drauges xD.Po pamokų grįžau namostaigiai padariau namų darbus persirengiau ir variau į šokių treniruotę.Po treniruotęs grižau namo pavalgiau.Šiek tiek paskaičiau ir prisėdau prie kompo. xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Edwardo (Rugilės) dienoraštis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Edwardo (Rugilės) dienoraštis   Edwardo (Rugilės) dienoraštis Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Edwardo (Rugilės) dienoraštis
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Nastės (Bellos) Dienoraštis
» ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD
» Lauros(Esmes)dienorastis
» Carlisle C.(Jovita)Dienoraštis
» Tanya (margaritos) dienorastis ;D*

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
FORUMAS UŽDRAYTAS {kuriam laikui} :: Ten kur nėra Forkso xD :: Susipažinkime :: Dienoraščiai-
Pereiti į: