FORUMAS UŽDRAYTAS {kuriam laikui}
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUMAS UŽDRAYTAS {kuriam laikui}

FORUMAS UŽDRAYTAS {kuriam laikui}
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Alice's diary [Astos] ;]]*

Go down 
5 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Alice
Admin Muzikaliausias forumietis ;]]* Knygų graužikas, kinomanas ;DD
Alice


Pranešimų skaičius : 1828
Join date : 2009-04-29
Age : 28
Miestas : Vilnius/Forks

Alice's diary [Astos] ;]]* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Alice's diary [Astos] ;]]*   Alice's diary [Astos] ;]]* Icon_minitimeAntr. 05 19, 2009 2:02 am

Na kadangi rašau pirmą kartą taigi dar prisistatysiu ;DD
Taigi aš būsiu maža mergaitė, kurios vardas Asta ir kuriai 13metų. Auginu tokį gyvūnėlį ''degu'' kurį vadinu Jasper xDD (Nastė lūžo iš šito vardo) ir pati dabar susižvengiau ;D Laugh Apsigyvenusi aš Vilniuje, Naujoje Vilnioje ;DD. Turiu nemažai artimų draugų ir daug viskių pažįstamų ir šeip draugų. Mėgstamiausia grupė 30 Seconds to Mars, The Cure, Korn, My Chemical Romance. Atlikėjos: Emilie Autumn ir Alaina Beaton (Pocelian and The Tramps) nu ir šeip dar daug ką. kas nors be manęs dar jų klauso? ;D (nekalbu apie 1-3 dainų klausymą). aj dar neparašiau, jog dar gyvenu su tėvais ir savo ''TŪPAI PROTINGA'' systra kurios vardas Vaida, jis pastoviai ant manęs kudakuoja kaip vištą. Užp*sa ji mane ;DD. na lyg ir visas jei norit dar ką nors apie mane sužinot klauskit, būtinai atsakysiu ;DD
Pirmadienis. Gegužės 17d. 2009
mano diena: pirma pamoka skaitiniai, nieko lyg ir įpatingo nėra, nu tik + gavau. Antra pamoka istra, truputi pažvengiam iš to kaip Deividas vos nusip*so kai ėjo, ir iš Algio (Bilio Getitso, kuris atrado internetą ir microsoft programa, kuris ir toliau sėkmingai ieško naujos) ha ha lūžau tada Laugh . Trečia pamoka kūncė, žaidėm, vėl prisiminėm Algį, kaip jis per istrą nusišnekėjo, žvengėm kai kažkas iš kamuolio gavo į galvą, pasišaipėm iš Julės (ji pirmaprtadėjo, o aš tik atsakiau) Laugh .Ketvirta pamoka informatika, ją mums vedė šveplius Karolis, visą pamoką jis mane gąsdino, visą pamoką beveik viską dariau už Nastę, ir kai mokytojas prieidavo paklausti kas ką padrė, sakiau, kad Nastė padarė, o jis pamnydavo, jog aš nemoku ir pradėdavo man viską aiškinti, tai mane labai NERVINO. Penkta pamoka gamta, žvengiau, aprėkiau Robertą per pamoką, pažvengiau, pavaliau šlapią stalą (jį apipylė robertas) doh... Šešta pamoka anglų nieko gero, tik dirbau kalbėjau ir truputį pažvengiau.
Nuotaika: Nuostabiai durna
Groja: The Cure- Burn (šiuo metu mano mėgstamiausia daina)
Visiem hug'as ;DD Teddy bear


Paskutinį kartą redagavo Alice, Antr. 06 09, 2009 5:46 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Bella
Admin
Bella


Pranešimų skaičius : 1433
Join date : 2009-04-23
Age : 27
Miestas : Vilnius/Forksas

Alice's diary [Astos] ;]]* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alice's diary [Astos] ;]]*   Alice's diary [Astos] ;]]* Icon_minitimeAntr. 05 19, 2009 2:06 am

Nu blee ką aš darau netaip, kad nenustoju lūžt ;DD
Atgal į viršų Go down
https://twilighto-rpg.twilight-mania.com
Alice
Admin Muzikaliausias forumietis ;]]* Knygų graužikas, kinomanas ;DD
Alice


Pranešimų skaičius : 1828
Join date : 2009-04-29
Age : 28
Miestas : Vilnius/Forks

Alice's diary [Astos] ;]]* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alice's diary [Astos] ;]]*   Alice's diary [Astos] ;]]* Icon_minitimeAntr. 05 19, 2009 2:10 am

aj dar va pratęsiu:
po pamokų pas mane atėjo Greta ir mes surengėm nedidelę fotosesiją ;DD ją sunervinau nes liepiau jai viena poza sedėti apie 5min xDD bet visai neblogos foto gavos, db sėdžiū redaguoju vieną foto apie 1h ;DD nu kaip nors padarysiu aš jai tą foto.
o tu baik bliot žvengt aš tau pasakiau ;DD Laugh
Atgal į viršų Go down
Alice
Admin Muzikaliausias forumietis ;]]* Knygų graužikas, kinomanas ;DD
Alice


Pranešimų skaičius : 1828
Join date : 2009-04-29
Age : 28
Miestas : Vilnius/Forks

Alice's diary [Astos] ;]]* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alice's diary [Astos] ;]]*   Alice's diary [Astos] ;]]* Icon_minitimeAntr. 05 19, 2009 9:08 pm

Antradienis. Gegužės 19d. 2009
Laba diena ;DDD na šiandien antradienis ir pasakosiu, kas gi šian nutiko per visą dieną ;DD
mokykloje:
pirma pamoka: geografija, nieko gero nenutiko, tik daug klabėjau su Jonu, dar su Laura truputį žvengėm iš Adrijaus. Pamoka lyg ir praėjo sklandžiai, atlikau pratybas ;DD
antra pamoka: kūncė, sportavom lauke. Šian gaudžiau kai žaidėm ''broleli, gelbėk'' ir aš žinoma turėjau gaudyti, na ir bežaidžian šį ''LABAI LINKSMĄ'' žaidimą man begaudant visi pradėjo reikšti savo pretenzijas MAN ir rėkti ant MANĘS, tai labai mane SUNERVINO, nebuvo visai jokios nuotaikos... Pasakiau sau, jog iššeisiu iš šitos pikčiurnų klasės, kur BEVEIK visi burba ir nesupranta nesupranta pačių elementariausių juokų. Bet VALIO, bent Greta man praskaidrino nuotaiką. Na ir pamokos gale žaidėm GILĘ. Tada mano nuotaika buvo pusėtina.
trečia pamoka: tikyba, buvo linksma pamoka, tada mano nuotaika buvo puiki, nes nemažai prisijuokėm. ;DD Žaidėm ''Šviesoforą'', ''Jūra banguoja" ir kažkokį dar, nepamenu pavadinimo, bet jis buvo labai linksmas ;D aš uždavinėjau klausimus ;DD
ketvirta pamoka: skaitiniai, rašėm rašinį.
pertrauka prieš penktą pamoką lietuvių kalbos kabinete prasidėjo vandens karas, Ana buvo ŠIEK TIEK ŠLAPIA Laugh tuomet, kad mes su mergom nebūtume šlapios nuspredėm išeit į lauką. Manėm, jog bus GERIAU deja apsirikom. Atėjo bernai, pradėjo mėtytis pienėm, o Agnė, nu kita ne iš frm, gavo iš vandens balionėlio į galvą xDD Laugh nors aš nemačiau, bet visteik žiauriai lūžau, kai man papasakojo Greta ;DD
penkta pamoka: kalba, pratesėm rašyti rašinį.
šešta pamoka matematika, žvengiau, skaičiavau, klabėjau. Ant bajerio pasakiau, kad man ir Laurai trugdo Adrijus, mokytoja jam įrašė 2, o ne pastabą Laugh žvengėm, kai mokytoja nusišnekėjo žiauriai ;DD gavau 10 ;PP
pertrauka preiš septintą pamoką: pro langą mėtem balionėlius su vandeniu ;DD Laugh
septinta pamoka:
anglų, rašiau, kalbėjua, žvengiau, rėkiau. Daug nuveikiau pakankamai per pamooką, namie teliko baigti užduotį ;D
po pamokų ėjom namo su klasiokėm, pažvengėm iš mano draugės Julijos. Pas mane užėjo Greta pusvalandžiui pasedėti, jai nuotrauką truputį pakoregavau ;DD
Na lyg ir viskas kolkas, db žiūriu NAIVUOLĘ
vėliau papasakosiu apie savo vakarą muzika
Nuotaika: lyg ir gera ;DD
Groja: televizorius- Naivuolė ;DD Laugh
ha ha štai taip ;DD
Atgal į viršų Go down
Alice
Admin Muzikaliausias forumietis ;]]* Knygų graužikas, kinomanas ;DD
Alice


Pranešimų skaičius : 1828
Join date : 2009-04-29
Age : 28
Miestas : Vilnius/Forks

Alice's diary [Astos] ;]]* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alice's diary [Astos] ;]]*   Alice's diary [Astos] ;]]* Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 2:04 am

taigi kaip ir sakiau pratęsiu savo vakaro pasakojimą:
Visą laiką prasedėjau pr pc, padariau beveik visus namų darbus, susirašinėjau truputį ir dar laukiu kol Nastė atsiųs dainas ;DD PABAIGA, bet tik kolkas ;DD
Atgal į viršų Go down
Renesmee
Smalsiaus forumietis ;>>* Forumo siela ;DD
Renesmee


Pranešimų skaičius : 1888
Join date : 2009-05-01
Age : 27
Miestas : tarp vilniaus ir Forkso

Alice's diary [Astos] ;]]* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alice's diary [Astos] ;]]*   Alice's diary [Astos] ;]]* Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 12:38 am

Dieve...
Pavargau kol viską perskaičiau xDDDD
Atgal į viršų Go down
Alice
Admin Muzikaliausias forumietis ;]]* Knygų graužikas, kinomanas ;DD
Alice


Pranešimų skaičius : 1828
Join date : 2009-04-29
Age : 28
Miestas : Vilnius/Forks

Alice's diary [Astos] ;]]* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alice's diary [Astos] ;]]*   Alice's diary [Astos] ;]]* Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 7:19 pm

xa xa teks vėl pavargti ;PPP Laugh
taigi aprašysiu vakarykštę dieną
Šeštadienis. Gegužės 23d.
pabudau puse 10. pavalgiau, apsirengiau. Tada su mama važiavom į miestą pirkti man fotiko ;DD na aš išsirinkau, tokį PANASONIC 10x ir 10m Labai laimingas labai patenkinta šiuo pirkiniu. tada dar pavaikščiojom po miestą, mama nusipirko sau džinsus. Ėjau su tėvais į svečius. Pabuvau ten, pažiadžiau Harry Pottery, tada ėjau namo, su drauge. Ji pas mane nakvojo Labai laimingas norėjom pažiūrėti filmą Seven Pounds ,bet bažiūrint ji užmigo Laugh tada ji užmogo o aš dar iki kokių 4val klausiau muzikos ;DD
Nuotaika buvo: nuostabi.
Grojo: viskas iš eilės.
Geriausia dienos išgirsta frazė: ha ha ha kakaja harošaja fegnia Laugh
Atgal į viršų Go down
Edward
Moderatorius
Edward


Pranešimų skaičius : 847
Join date : 2009-05-04
Age : 29
Miestas : Kėdainiai

Alice's diary [Astos] ;]]* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alice's diary [Astos] ;]]*   Alice's diary [Astos] ;]]* Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 7:46 pm

Alisa kada darysim išvyka/beisbolą??
Atgal į viršų Go down
Alice
Admin Muzikaliausias forumietis ;]]* Knygų graužikas, kinomanas ;DD
Alice


Pranešimų skaičius : 1828
Join date : 2009-04-29
Age : 28
Miestas : Vilnius/Forks

Alice's diary [Astos] ;]]* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alice's diary [Astos] ;]]*   Alice's diary [Astos] ;]]* Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 7:51 pm

hm, tikrai prisiminiau, bet tai gal aptrakime telefonu?
Atgal į viršų Go down
Edward
Moderatorius
Edward


Pranešimų skaičius : 847
Join date : 2009-05-04
Age : 29
Miestas : Kėdainiai

Alice's diary [Astos] ;]]* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alice's diary [Astos] ;]]*   Alice's diary [Astos] ;]]* Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 7:53 pm

Joo
Atgal į viršų Go down
Alice
Admin Muzikaliausias forumietis ;]]* Knygų graužikas, kinomanas ;DD
Alice


Pranešimų skaičius : 1828
Join date : 2009-04-29
Age : 28
Miestas : Vilnius/Forks

Alice's diary [Astos] ;]]* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alice's diary [Astos] ;]]*   Alice's diary [Astos] ;]]* Icon_minitimePen. 05 29, 2009 1:20 am

Ketvirtadienis. Gegužės 28d.
prieš pamoką:
visi klausinėjo, kodėl gi aš vakr nebuvau šūlioj, nu o aš aiškinausi. O buvo taip, jog aš kažkur nukišau raktus, ir negalėjau užrakintri durų, ir dėl to neėjau į šūlę.
pasirodo raktai buvo tėvo kišenėj (džinsų) Laugh vat čia tai bajeris, kai jis man šiandien atnešė ir padėjpo raktus ant stalo Laugh
pirma pamoka: pamokėlė apie lietuvą, nieko įdomaus, tiesiog sedėjom, truputį kalbėjau su rusų mokytoja, tada atėjo auklėša ir rašėm laišką Lietuvai, kuriuos tipo auklėtoja nori, kad po kelerių metų skaitytumėmė xDDD
antra pamoka: matematika, visą pamoką žaidėm su Laurą (nu ne tik mes, beveik pusė klasės) jūrų mūšį, bet nespėjom baigti xDDD
trečia pamoka: muzika, sunervino Sabalys, vos išprasiau, kad leistų man atsiskaitinėt, Nastė su Inga mane ir Laurą labai palaikė Laugh
ketvirta pamoka:vokiečių, žaidėm tokį žaidimą visai įdomų, kuri ryt baigsime žasiti. Dar mokytoja sakė jog gersime arbatą ir valgysime gardumynus ;DDD ha ha rusų pogrupiui, nes tie kurie išeis turės rašyti testą ha ha xDDD
penkta pamoka: kažkoks mokyklos renginys, kuriame pasedėjau pavalgiau vynuogių ir saldainių, ir išgirdau tris gražias dainas atodusis tokia merga dainavo, balsas koks m.... Atiduodu širdį
tai vat grįžau iš šūlios ir kibau į nėrimą, ketinu ryt atsiskaityti sušiktą servetėlę šokis
Nuotaika: gera
Groja: viskas iš eilės, pagal dabartinę mano nuotaiką
Geriausia dienos frazės: Julei nuplėšė ausį, ei, Stasy, pabučiuok Aną Laugh
Atgal į viršų Go down
Alice
Admin Muzikaliausias forumietis ;]]* Knygų graužikas, kinomanas ;DD
Alice


Pranešimų skaičius : 1828
Join date : 2009-04-29
Age : 28
Miestas : Vilnius/Forks

Alice's diary [Astos] ;]]* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alice's diary [Astos] ;]]*   Alice's diary [Astos] ;]]* Icon_minitimeAntr. 06 09, 2009 5:41 pm

Birželio 8d.
Pažadino žadintuvo grojimas (pas mane žadintuve nustatyta Emilie Autumn- Gothic Lolita), kėliausi 9h, nes reikėjo trumpam nueit shūlion. Taigi apsirengiau, pavalgiau, išėjau iš namų, ir susitikau su Greta. Nuėjom shūlion, bet pasirodo nėra AUKLĖTOJOS Drunk Ką gi Greta susinertvino, nes jai reikėjo grąžinti ten keletą vadovėlių ;DDD hihihi nu mes nuėjom namo. kadangi ketinau dar kartą eiti i shūlę (bo bibliotekos su Lina) paėmiau Gretos vadovėlius. Bet dėja juos pamiršau nunešti ;DDD juokaas ji mane užmuš ;DD ji kolkas nieko nežino XDD. Kai grįžau pasedėjau pr pc, tada įsikniaubiau į knyga (Haris Poteris ir ugnies taurė) Atiduodu širdį , pažiūrėjau ''Naivuolė'' ir Alma ar kaip ten jos vardas ;DD. Hmm... aj va išėjau į lauką (su Lina ir Vija) pasivaiščiojom pasikalbėjom, tada ėjom prie tokios pelkės palaukiau kol draugė parūkys(fuj kaip man tai neptinka) nu kai grįžaua namo truputį pr pc pasedėjau ir vėl įsikniaubiau i knygą šokis (kaip man ji patinka) nuėjau miegoti tik 3h ;DDD girl cool


Paskutinį kartą redagavo Alice, Tr. 06 10, 2009 3:26 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Renesmee
Smalsiaus forumietis ;>>* Forumo siela ;DD
Renesmee


Pranešimų skaičius : 1888
Join date : 2009-05-01
Age : 27
Miestas : tarp vilniaus ir Forkso

Alice's diary [Astos] ;]]* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alice's diary [Astos] ;]]*   Alice's diary [Astos] ;]]* Icon_minitimeAntr. 06 09, 2009 9:50 pm

regis atsilieki visu mėnesiu, nes jau ne gegužė, o birželis xDD
O greta tave tikrai užmuš
Atgal į viršų Go down
Alice
Admin Muzikaliausias forumietis ;]]* Knygų graužikas, kinomanas ;DD
Alice


Pranešimų skaičius : 1828
Join date : 2009-04-29
Age : 28
Miestas : Vilnius/Forks

Alice's diary [Astos] ;]]* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alice's diary [Astos] ;]]*   Alice's diary [Astos] ;]]* Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 3:26 am

oups ;DDD susipaniojau, supranti dar negaliu priprasti prie kalendorinės vasaros hihihi nu nieko nenumirs Greta ;DDD
Atgal į viršų Go down
Rosalie
Floodiškiausias forumietis ir didelė Twilighto fanė ~.^ Naktinis paukštelis ;3
Rosalie


Pranešimų skaičius : 2505
Join date : 2009-04-29
Age : 27
Miestas : vilnius/vilejka/forks

Alice's diary [Astos] ;]]* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alice's diary [Astos] ;]]*   Alice's diary [Astos] ;]]* Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 3:46 am

jau zino??? xD
Atgal į viršų Go down
http://twililight-rpge.twilight-vampire.com
Alice
Admin Muzikaliausias forumietis ;]]* Knygų graužikas, kinomanas ;DD
Alice


Pranešimų skaičius : 1828
Join date : 2009-04-29
Age : 28
Miestas : Vilnius/Forks

Alice's diary [Astos] ;]]* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alice's diary [Astos] ;]]*   Alice's diary [Astos] ;]]* Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 4:03 am

Birželio 9d
Heh... Kvaila mūūūsė ;DD jei ne ji būčiau miegojusi daug ilgiau ~ Taigi atsikėliau 10 ryto. Kaip visada apsirengiau, pavalgiau, pasivolijau lovoj, pasidariau mini grožio procedūrėlę ;DD Vėliau sėdau pr pc, susirašinėjua, pasirašiau dalyvauti viename kietame konkurse ;PPP (kur nemokaimai parausiu UŽTEMIMĄ) ;ppp ir paroviau galngos inormacijos deja tik VILNIEČIAMS 18 val. prekybos centre „Panorama“, šalia knygyno esančioje erdvėje nemokamai bus rodomas milijonus gerbėjų visame pasaulyje užkariavęs filmas „Saulėlydis“. kieta ne? ;DD Šokinėjau kaip pašėlusi nuo tokių nauienų ;DD Maždaug 12, pas mane atsibeldė draugė (Kacia) nu mes su ja sedėjom, pažvengėm, paklabėjom, tada ėjom žiūrėt Simpsonų. Išėjom į lauką po "Naivuolės" ir sedėjom palatkėj xDD ten nieko įdomaus nenuveikėm, tada atsivilko kitos draugės (Lina, Julia, Vija, Greta). Mum besėdint man paskambino Agnė, ir paprašė nueit į pardą. Nu mes nuėjom su Lina ir pažengėm iš Agnės, nes jai buvo gėda juokaas pirkti kefyrą, piena, duona ir grietinę xDDD eina n*ui kaip mes lūžom xDDDD nu tada daugiau nieko gero nebuvo, grįžom į palatkę ir sedėjom ,ir tad patrukėm namo hihihi ir dabar aš sėdžiu čia ;DD aj beje papranašausiu sau ateitį: maždaug iki 12 sedėsiu pr pc ir tada eisiu skaityti, klausyti muzikos, ir tada mžadaug 3 valandą esiu miegot ;DD
Nuotaika: Nuostabi, kitokia ir negali būt ;DD
Groja: Kolkas niekas, bet tuoj gros ;DD
Geriausia dienos frazė: "Nu man gėda", "imk gi tu ą kefyrą blemba", "vakruk gavno, gavno y gavno", "jos ir vėl prie to ežeriuko"
Atgal į viršų Go down
Bella
Admin
Bella


Pranešimų skaičius : 1433
Join date : 2009-04-23
Age : 27
Miestas : Vilnius/Forksas

Alice's diary [Astos] ;]]* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alice's diary [Astos] ;]]*   Alice's diary [Astos] ;]]* Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 4:08 am

...
...
...
...
...
Eina sau atodusis
...
...
...
...
...
Atgal į viršų Go down
https://twilighto-rpg.twilight-mania.com
Alice
Admin Muzikaliausias forumietis ;]]* Knygų graužikas, kinomanas ;DD
Alice


Pranešimų skaičius : 1828
Join date : 2009-04-29
Age : 28
Miestas : Vilnius/Forks

Alice's diary [Astos] ;]]* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alice's diary [Astos] ;]]*   Alice's diary [Astos] ;]]* Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 4:33 am

va va būtent kad eina sau Labai laimingas laimingas varysi gal?
Atgal į viršų Go down
Bella
Admin
Bella


Pranešimų skaičius : 1433
Join date : 2009-04-23
Age : 27
Miestas : Vilnius/Forksas

Alice's diary [Astos] ;]]* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alice's diary [Astos] ;]]*   Alice's diary [Astos] ;]]* Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 4:05 pm

Gal yEy
Atgal į viršų Go down
https://twilighto-rpg.twilight-mania.com
Alice
Admin Muzikaliausias forumietis ;]]* Knygų graužikas, kinomanas ;DD
Alice


Pranešimų skaičius : 1828
Join date : 2009-04-29
Age : 28
Miestas : Vilnius/Forks

Alice's diary [Astos] ;]]* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alice's diary [Astos] ;]]*   Alice's diary [Astos] ;]]* Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 4:15 pm

gal, gal?!!! tu gal durna? baisu aš tai žūt būt varysiu su draugėm ;Pp
aj beje vakar truputi paskeitė man ateitis, pasirodo nuo pc aš nuėjau ne 12, o tik 5 ryto ;DD nes susirašinėjau su viena tokia merga iš UK ups bet labai fainai su ja pasusirašinėjau atodusis
Atgal į viršų Go down
Rosalie
Floodiškiausias forumietis ir didelė Twilighto fanė ~.^ Naktinis paukštelis ;3
Rosalie


Pranešimų skaičius : 2505
Join date : 2009-04-29
Age : 27
Miestas : vilnius/vilejka/forks

Alice's diary [Astos] ;]]* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alice's diary [Astos] ;]]*   Alice's diary [Astos] ;]]* Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 8:20 pm

5 ryto ejai miegot???
ka tevai sake?
Atgal į viršų Go down
http://twililight-rpge.twilight-vampire.com
Alice
Admin Muzikaliausias forumietis ;]]* Knygų graužikas, kinomanas ;DD
Alice


Pranešimų skaičius : 1828
Join date : 2009-04-29
Age : 28
Miestas : Vilnius/Forks

Alice's diary [Astos] ;]]* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alice's diary [Astos] ;]]*   Alice's diary [Astos] ;]]* Icon_minitimeKv. 06 11, 2009 4:01 am

aham 5, nu mama nieko nesužinojo, tik pasakė, jog per ilgai sėdžiu pr pc. Kadangi tėtis atsikėlė tada kai aš jau jungiau pc, ir jis man tiesiog pasakė, kad eičiau miegot, nes jei mama saužinos tai rėks ;DD
Atgal į viršų Go down
Alice
Admin Muzikaliausias forumietis ;]]* Knygų graužikas, kinomanas ;DD
Alice


Pranešimų skaičius : 1828
Join date : 2009-04-29
Age : 28
Miestas : Vilnius/Forks

Alice's diary [Astos] ;]]* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alice's diary [Astos] ;]]*   Alice's diary [Astos] ;]]* Icon_minitimeKv. 06 11, 2009 6:09 am

Birželio 10d.
Ir VĖL mane pažadino, kažkoks debilas gyvenantis virš manęs, trepsėjo jis ten šokinėjo, daužė kažka nežinau, bet tas daunas mane pažadino, o buvo tik 10h. tau kapiec Miegaojau tik 5h... nu pom piktas
Taigi kaip visada apsirengiau, susišukavau, pavalgiau ir nuslinkau pr pc. Susitariau, eit į paštą su drauge 12h, tada dar frm truputį patūnojau, su Brige truputį pachat'inau. Išėjau į paštą su drauge. Jai reikėjo mokėti už internetą ir kabelinę. Pažvengėm ir kažkokio alkašo , kuris už marškinių "paslepė" 5lt kainuojančio vyno xDDD hihihi
Pargrįžus namo, pasitryniau po juos, pasedėjau pr pc, menkai apsitvrkiau, tada papietavau ;DD buvo skanu bloblo tada susiradau beveik visas lietuvių klabos taisykles ir teorijas, kas išsikirpau ir susidėjau ;DD pažirėjau savo "Naivuolę" įdomi serija šian buvo ;}} Tuomet 8h., išsivillkau į lauką. Ten pasiklabėjau ir pafilosofafau su jom apie gyvenimą, sportą, darbą, meną. Parsivilkau namo, ir sėdau pr pc, nu dar preiš tai tv pažiūrėjau ir sms'inau ir greičiausiai varysiu su drayge į blusų turgų ;PPP
Nuotaika: filosofiška ;DD
Groja: rami muzika
Dienos frazė: "jei atesi be šuniuko- gali išvis neateiti", "pjaustė venas prostitutėm" juokaas
Atgal į viršų Go down
Alice
Admin Muzikaliausias forumietis ;]]* Knygų graužikas, kinomanas ;DD
Alice


Pranešimų skaičius : 1828
Join date : 2009-04-29
Age : 28
Miestas : Vilnius/Forks

Alice's diary [Astos] ;]]* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alice's diary [Astos] ;]]*   Alice's diary [Astos] ;]]* Icon_minitimeKv. 06 11, 2009 11:39 pm

Birželio 11d.
ha, kadangi šiandien nuėjau anksti miegot (t.y. 2h) tai neblogai išsimiegojau ir pabudau 9 ;DD. Tada apsirengiau, pavalgiau ir prisiminiau, jog reik į dušą (vakar tyngėjau) xDD hihihi nu tada nusirengiau ir nuėjau į dušą. Po dušo atėjau pr pc, truputį chat'inau, ir tada nusivilkau pas draugę (Liną) Heh... kaip apmaudu, jau trūko tik 0,32, kad ją priimtų į LICĖJŲ tai jai visiška isterika prasidėjo (man taip pat) doh... db meldžiamės, kad kokie nors du žmonės atsisakytų stot į licėjų piktas tik kad ji pakliūtų... Tai tikrai likimo ironija... Na dar su ja parepetavom ištraukas iš "Jaunaties" katinas ir pagalvojom kaip prginaliai apsirengti ;DD fenas
Grįžau namo ir susitvarkiau visus savo popieriukus, pažiūrėjau "Naivuolę" dar ten vieną serijalą, ir atsibeldžiau pr pc ;DD
dabar sėdžiu lūžtu iš šitų multikų xDD hihihi http://sandbox.mtv.lt/play.php?vid=446 , klausau muzikos, chatinu, frm ;]]
P.s jei kas žiūrėsit, tai žiūrėkti taip, kad tėvai neišgirstų, nes ten truputį keismažodžių yra ;DD
Nuotaika: visai nebloga ;]]]
Groja: jau nežinau kelintą kartą, užsikabinau už šitos dainos Lq- Breaking the Habit Atiduodu širdį
Dienos frazė: "Viskas, db man istrika visiška prasidėjo", "pažalusta toka neary na vsiu kvarcyru" xDD (verčiu kas nesupranta: prašau, tik nerėk per visą butą)
Atgal į viršų Go down
Alice
Admin Muzikaliausias forumietis ;]]* Knygų graužikas, kinomanas ;DD
Alice


Pranešimų skaičius : 1828
Join date : 2009-04-29
Age : 28
Miestas : Vilnius/Forks

Alice's diary [Astos] ;]]* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alice's diary [Astos] ;]]*   Alice's diary [Astos] ;]]* Icon_minitimePen. 06 12, 2009 12:42 am

VILNIEČIAMS 18 val. prekybos centre „Panorama“, šalia knygyno esančioje erdvėje nemokamai bus rodomas milijonus gerbėjų visame pasaulyje užkariavęs filmas „Saulėlydis“.
kas nors varys? ar niekam neįdomu? ;Pp
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Alice's diary [Astos] ;]]* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alice's diary [Astos] ;]]*   Alice's diary [Astos] ;]]* Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Alice's diary [Astos] ;]]*
Atgal į viršų 
Puslapis 15Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Astos {Alice} dirbtuvės ;}}
» Astos foto galerija

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
FORUMAS UŽDRAYTAS {kuriam laikui} :: Ten kur nėra Forkso xD :: Susipažinkime :: Dienoraščiai-
Pereiti į: