FORUMAS UŽDRAYTAS {kuriam laikui}
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUMAS UŽDRAYTAS {kuriam laikui}

FORUMAS UŽDRAYTAS {kuriam laikui}
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]***

Go down 
+2
Esme
Renesmee
6 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Renesmee
Smalsiaus forumietis ;>>* Forumo siela ;DD
Renesmee


Pranešimų skaičius : 1888
Join date : 2009-05-01
Age : 27
Miestas : tarp vilniaus ir Forkso

agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]***   agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Icon_minitimeSk. 06 21, 2009 4:59 pm

09-06-21
Sekmadienis
8-45~~>išlipau iš lovos ir pradėjau svarstyti šiandien pirmadienis ar sekmadienis...nusprendžiau, kad pirmadienis...taigi....nusiprausiau, paruošiau pusryčius mamai ir sau....pavalgiau...tuomet įsijungiau Mtw ir pasižiūrėjau top 10...supratau jog šiandien SEKMADIENIS.... juokaas ....tuomet sutvarkiau papūgą, susitvarkiau stalą ir dar kažką padariau xDDD....sėdau prie pc...13-50~~>tw ir paskui eisiu maudytis...tada grįžiu pas jus...;]*
Nuotaika:puiki[tik, kad naktį nemiegojau xDD]
Groja:Eyes on fire
Frazių:galvojau bulvių nėra, o šiandien kartais ne pirmadienis???
___________________________________________________________________________________________________________________________
Renesmiška agnYciuKė xDD
Atgal į viršų Go down
Renesmee
Smalsiaus forumietis ;>>* Forumo siela ;DD
Renesmee


Pranešimų skaičius : 1888
Join date : 2009-05-01
Age : 27
Miestas : tarp vilniaus ir Forkso

agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]***   agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 1:01 am

kaip žinia buvau išvykusi tai dabar apie tas dieneles
09-06-23
Antradienis
8-30~~>išropojau iš lovos ir supratau kad laukia velniškai sunki diena.... nusiprausiau ir t.t....pavalgiusi apsirengiau ir su tėčiu išėjom į turgelį[močiutei dovaną nupirkom, nes ji Janina, o gi Joninės]paskui nuėjom į maximą ir namo...tuomet pabaigiau krautis tašę ir nuvažiavom pasiimti močiutės, paskui užsukom į biblioteką...ŠAKES...nei vienos knygos iš 20 nebuvo...nu ir neskaitysiu xDD...važiavom 2 val...su vienu sustojimu[ močiutei mėsos reikėjo xDD] ten aš truputį pafotkinau...pic įkelsiu vėliau...1-10~~>buvom KAIME...jis randasi Želvoj...o Želva-MOLĖTUOSE....persirengėm ir pavalgėm pietus....tada su broliu spardėm kamuolį[ jis jau 3 metus nepūstas, bet buvo gerai]laimėjau...6:2...xDD...mano vartai buvo tik garažo durys, o jo visas tvartas[jame jau gyvūnų nebėra, seni daiktai sudėti]tada pripūtėm suklerusius dviračius ir nuvažiavom į kaimo parduotuvėlę...Ledų...bobutei pieno ir duonos...kokį vaikinuką mačiau xDD....tas maniškis dviratis paaiškėjo neturi stabdžių, o kartais ir pedalai neveikia...SIAUBAS...jau geriau iš namų būtųme atsivežę....taigi paskui vėl spardėmės[xDD][[gerai skamba]]tuomet nuvažiavom prie ežero...brolis maudėsi visas o aš braidžiau..bet giliai buvau įlindusi....vanduo nebuvo toks šaltas kaip maniau...ten deginosi du žmonės....ir vienas iš jų buvo visai toks nieko xDDD....taigi paskui pamėginau nufotkint arklį kuris ten buvo...ėjau vis artyn..artyn ir tas NUSIŽVENGĖ....kaip aš greit nuo jo NUBĖGAU....tuomet su mama prie jo nuėjom...yeyyy...pavyko nufotkint....xDD.....tuomet grįžom...jau buvo keletas žmonių...dėdei su broliu nuvažiavom vynuogių sulčių nupirkt...grįžom....spardėmės...pavalgėm šašlykų....suvalgiau tik du...nes juose buvo tiek acto kad į burną negalėjau ĮSIDĖT....tuomet vėl varėm į pardą...mūsų gėrimas pasibaigė...grįžę spardėmės...prie mūsų prisijungė ir toks dėdė[ Jonas]...tuomet sėdėjom mašinoj...susirašinėjau su Naste ir pro šalį praėjo tokia šaika vaikinukų...kokie jie buvo gražus...ulialia......23-30....mus išgąsdino utėlėta katė...kuri labai juokingai miaukė ir aš jos bijojau....xDDD....23-40...užlipom į antrą aukštą ir aš norėjau užtraukt kitam kambary užuolaidas, o ten ant lango DIDELIS, JUODAS VORAS...greitai klykdama nubėgau...tada su broliu žaidėm kortom...aš susirašinėjau su Naste...24....pasveikinau Jonce[mūsiškį] su Joninėm...2val...kažkas pradėjo blykčiot...sakau broliu...MUS FOTKINA, AR KAS ČIA??? Tas: NEŽINAU...paaiškėjo, kad pradėjo žaibuoti...po kiek laiko šeip taip užmigau....
Kitą dieną aprašysiu vėliau...
Nuotaika:buvo ir gera ir bloga...PERMAININGA
Grojo:labai daug kas
Frazės:žaidžiam kortom:brolis sako ABI...turėjo omeny mane ir save...kaip aš lūžau....Roldavot....Aš tėkšiuos į vartus...eina maukt alučio...aš jam sūbynės nelaižysiu....
____________________________________________________________________________
Jūsų agnYciuKė ;]*

*REDAGUOTAS VISAS TEKSTAS*


Paskutinį kartą redagavo Renesmee, Kv. 06 25, 2009 6:59 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Rosalie
Floodiškiausias forumietis ir didelė Twilighto fanė ~.^ Naktinis paukštelis ;3
Rosalie


Pranešimų skaičius : 2505
Join date : 2009-04-29
Age : 27
Miestas : vilnius/vilejka/forks

agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]***   agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 1:06 am

o......agnyte isimylejo?
Atgal į viršų Go down
http://twililight-rpge.twilight-vampire.com
Renesmee
Smalsiaus forumietis ;>>* Forumo siela ;DD
Renesmee


Pranešimų skaičius : 1888
Join date : 2009-05-01
Age : 27
Miestas : tarp vilniaus ir Forkso

agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]***   agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 5:39 pm

Agnytė jau seniai nusižiūrėjusi berniuką, bet ne iš kaimo.....aš visą šitą tekstą perredaguosiu, nes daug ko nepaminėjau, o vakar labai skubėjau xDD
Atgal į viršų Go down
Alice
Admin Muzikaliausias forumietis ;]]* Knygų graužikas, kinomanas ;DD
Alice


Pranešimų skaičius : 1828
Join date : 2009-04-29
Age : 28
Miestas : Vilnius/Forks

agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]***   agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 6:03 pm

berniuką? kokį dar berniuką? xD yEy
Atgal į viršų Go down
Renesmee
Smalsiaus forumietis ;>>* Forumo siela ;DD
Renesmee


Pranešimų skaičius : 1888
Join date : 2009-05-01
Age : 27
Miestas : tarp vilniaus ir Forkso

agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]***   agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 6:05 pm

ojjj...vat berniuką.... xD
Atgal į viršų Go down
Renesmee
Smalsiaus forumietis ;>>* Forumo siela ;DD
Renesmee


Pranešimų skaičius : 1888
Join date : 2009-05-01
Age : 27
Miestas : tarp vilniaus ir Forkso

agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]***   agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Icon_minitimeSk. 06 28, 2009 7:10 pm

Kolkas nerašysiu dienoraščio, nes tyngiu....
Atgal į viršų Go down
Kate Denali

Kate Denali


Pranešimų skaičius : 938
Join date : 2009-05-23
Age : 27

agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]***   agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 01, 2009 1:33 am

Aš ir tavęs pasiilgsiu.
(hug)
;]
Atgal į viršų Go down
http://twilightvirtualu.lithuanianforum.net/forum.htm
Rosalie
Floodiškiausias forumietis ir didelė Twilighto fanė ~.^ Naktinis paukštelis ;3
Rosalie


Pranešimų skaičius : 2505
Join date : 2009-04-29
Age : 27
Miestas : vilnius/vilejka/forks

agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]***   agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Icon_minitimeŠt. 07 04, 2009 7:24 pm

Su gimtadieniu
Atgal į viršų Go down
http://twililight-rpge.twilight-vampire.com
Renesmee
Smalsiaus forumietis ;>>* Forumo siela ;DD
Renesmee


Pranešimų skaičius : 1888
Join date : 2009-05-01
Age : 27
Miestas : tarp vilniaus ir Forkso

agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]***   agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Icon_minitimePir. 07 06, 2009 5:13 pm

Ačiū Inga....xD*
Atgal į viršų Go down
Alice
Admin Muzikaliausias forumietis ;]]* Knygų graužikas, kinomanas ;DD
Alice


Pranešimų skaičius : 1828
Join date : 2009-04-29
Age : 28
Miestas : Vilnius/Forks

agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]***   agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 2:16 am

Sry, kad nepasveikinau, nes pas mane per tas dienas buvo labai svarbių reikalų ir veina nelaimė nutiko verkia beje, aš jei ką turiu paruošusi tau dovaną, bet nebuvo kada jos įteikti... tai vat reik meet'ą padaryt.
Atgal į viršų Go down
Renesmee
Smalsiaus forumietis ;>>* Forumo siela ;DD
Renesmee


Pranešimų skaičius : 1888
Join date : 2009-05-01
Age : 27
Miestas : tarp vilniaus ir Forkso

agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]***   agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Icon_minitimeŠt. 07 18, 2009 9:45 pm

09-07-18
Šeštadienis....
8-00...atsikėliau, nusiprausiau, susišukavau, pasiklojau lovą, pavalgiau ir skaičiau....tada atsisėdau prie pc ir brolis ėmė prašyt, kad važiuočiau prie ežero...na ką teko nueiti nuo pc ir važiuoti....važiavom į gėlos ežerą...kaip gera buvo pasinerti į vandenį....tiesa paplūdimys buvo prišiktas žmonėmis....šokinėjo nuo lieptelio kiti nuo tilto....buvo fantastiška...2 kartus taip pasimaudžius pradėjau degintis...buvo taip gera...apie 15-30h....tėtis nuėjo į pavėsi nes labai nudegė, o aš su vroliu likau degintis...tuomet išgirdau kažkokius balsus ir atsisukusi pamačiau Tukį(klasioką)...bent jau taip manau...buvo panašus....taigi tuomet aš jau pasišoviau važiuoti namo...atvažiavome ir štai aš čia....
Nuotaika:NEREALI
Groja:Green day-21guns
Atgal į viršų Go down
Rosalie
Floodiškiausias forumietis ir didelė Twilighto fanė ~.^ Naktinis paukštelis ;3
Rosalie


Pranešimų skaičius : 2505
Join date : 2009-04-29
Age : 27
Miestas : vilnius/vilejka/forks

agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]***   agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 2:02 am

rimtai Eimanta maatei???
Atgal į viršų Go down
http://twililight-rpge.twilight-vampire.com
Renesmee
Smalsiaus forumietis ;>>* Forumo siela ;DD
Renesmee


Pranešimų skaičius : 1888
Join date : 2009-05-01
Age : 27
Miestas : tarp vilniaus ir Forkso

agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]***   agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 6:13 pm

Nzn...man pasirodė, kad ten jis...bet kažkaip keista, nes nemanau kad jis ten gyvena....gal pasirodė...xD....nzn...xDD
Atgal į viršų Go down
Rosalie
Floodiškiausias forumietis ir didelė Twilighto fanė ~.^ Naktinis paukštelis ;3
Rosalie


Pranešimų skaičius : 2505
Join date : 2009-04-29
Age : 27
Miestas : vilnius/vilejka/forks

agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]***   agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 6:22 pm

o tu vilniuje prie ezkes buvai?
Atgal į viršų Go down
http://twililight-rpge.twilight-vampire.com
Renesmee
Smalsiaus forumietis ;>>* Forumo siela ;DD
Renesmee


Pranešimų skaičius : 1888
Join date : 2009-05-01
Age : 27
Miestas : tarp vilniaus ir Forkso

agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]***   agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 6:35 pm

Manau gal mane saulė paveikė....xDD
už Nemenčinės...prie Gėlos ežero....o ką???
Atgal į viršų Go down
Rosalie
Floodiškiausias forumietis ir didelė Twilighto fanė ~.^ Naktinis paukštelis ;3
Rosalie


Pranešimų skaičius : 2505
Join date : 2009-04-29
Age : 27
Miestas : vilnius/vilejka/forks

agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]***   agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 6:43 pm

nieko, siaip klausiu
Atgal į viršų Go down
http://twililight-rpge.twilight-vampire.com
Renesmee
Smalsiaus forumietis ;>>* Forumo siela ;DD
Renesmee


Pranešimų skaičius : 1888
Join date : 2009-05-01
Age : 27
Miestas : tarp vilniaus ir Forkso

agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]***   agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 6:45 pm

Bet ežeras tai didelis...O_o
Atgal į viršų Go down
Rosalie
Floodiškiausias forumietis ir didelė Twilighto fanė ~.^ Naktinis paukštelis ;3
Rosalie


Pranešimų skaičius : 2505
Join date : 2009-04-29
Age : 27
Miestas : vilnius/vilejka/forks

agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]***   agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 6:47 pm

as tai dazniausiai vaziuoju i Silo ezera ar pas pusesere i Vievi.
Atgal į viršų Go down
http://twililight-rpge.twilight-vampire.com
Rosalie
Floodiškiausias forumietis ir didelė Twilighto fanė ~.^ Naktinis paukštelis ;3
Rosalie


Pranešimų skaičius : 2505
Join date : 2009-04-29
Age : 27
Miestas : vilnius/vilejka/forks

agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]***   agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Icon_minitimeTr. 10 21, 2009 8:05 pm

Gaila, kad susirgai ;OO sveik ;}}***
Atgal į viršų Go down
http://twililight-rpge.twilight-vampire.com
Renesmee
Smalsiaus forumietis ;>>* Forumo siela ;DD
Renesmee


Pranešimų skaičius : 1888
Join date : 2009-05-01
Age : 27
Miestas : tarp vilniaus ir Forkso

agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]***   agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Icon_minitimeTr. 10 21, 2009 10:15 pm

Gaila, gaila...bet ką padarysi....už tat galiu aprašyti savo dieną....;DD
Tai vat...
6:30 atsikėliau kaip visuomet į mokyklą, bet mama pasakė:-Gal neik šiandien???kažkaip keistai atraodai....tai aš ir nėjau....susirašinėjau su Agne.....tada turbūt užmigau ir atsikėliau 9:30...pavalgiau, pažiūrėjau tw....sėdau daryti pamokų...tada užvalgiau salotų ir išvažiavau pas gydytoją, nes nosis ant tiek užsikimšo, kad kvėpuot negaliu....karočia gydytoja pasakė, jog man virusas...išrašė pažymą ir antibiotikų....tuomet nuvažiavom į muzikos mokyklą nes reikia ten porą dokumentų duot...tai susitikau Agnę ir Julę....mokytojos neradau, tad nieko nepešiau...užėjau paskui su mama į vaistinę....grįžau namo...tw, pavalgiau ir prisijungiau čia...;]*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]***   agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]*** - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
agnYciuKėSsss(Renesmees) dienelės ;]***
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Rugiliuko (Irinos Denali) dienelės
» Renesmees mobiliakas
» agnYciuKėSsss galerija
» agnYciuKėSsss{Nesės}darbai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
FORUMAS UŽDRAYTAS {kuriam laikui} :: Ten kur nėra Forkso xD :: Susipažinkime :: Dienoraščiai-
Pereiti į: