FORUMAS UŽDRAYTAS {kuriam laikui}
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUMAS UŽDRAYTAS {kuriam laikui}

FORUMAS UŽDRAYTAS {kuriam laikui}
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD

Go down 
+4
Esme
Renesmee
Bella
Rosalie
8 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Rosalie
Floodiškiausias forumietis ir didelė Twilighto fanė ~.^ Naktinis paukštelis ;3
Rosalie


Pranešimų skaičius : 2505
Join date : 2009-04-29
Age : 27
Miestas : vilnius/vilejka/forks

ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD   ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Icon_minitimePen. 06 19, 2009 2:57 am

neklausk, pati baisiausia is visu!!!
Atgal į viršų Go down
http://twililight-rpge.twilight-vampire.com
Rosalie
Floodiškiausias forumietis ir didelė Twilighto fanė ~.^ Naktinis paukštelis ;3
Rosalie


Pranešimų skaičius : 2505
Join date : 2009-04-29
Age : 27
Miestas : vilnius/vilejka/forks

ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD   ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Icon_minitimePen. 06 19, 2009 3:41 am

birzelio 18 d.(ketvirtadiensi)
10.30- atsikeliau, pavalgiau ,ziauriai susinervinau kai pradejo neveikt internetas(ir pasake kai jo nebus iki 20.00 val...12.30 isvedziau sunis ir ejau su mama i turgu pirkt sunu maista..13.00 isejau prie upes su draugem(ten siek tiek pasimaudem<nepilnai ,kisom tik kojas>)...14.00 grizom i kiema ir zaidem su bernais...drauge buvo atsinesusi savo ziurke ir zaidem su ja ( man ikando iki kraujo..)... verkia verkia verkia ...po to nuejau namo paziuret naivuole ir vel jai nepasibaigus pakviete i lauka...ten vel buvo drauges Ziurke, dar buvo atejusios Ana, Jule ir anos sese...Blyn anos sese taip lindo ir maise........20.00 beveik visi norejo zaist badmintona o ji turejo tik drauge ,taigi as nubegau ir paemiau savo..blyn atejo Algis sU tomu taip sunervino, kad vos neprimusem ju ( ir isvarem)....bernai visiskai nemoka zaist badmintono...negali netgi normaliai atmust...(prisizvengiau)..22.00 grizau namo ir atsisedau prie pc.........
Atgal į viršų Go down
http://twililight-rpge.twilight-vampire.com
Rosalie
Floodiškiausias forumietis ir didelė Twilighto fanė ~.^ Naktinis paukštelis ;3
Rosalie


Pranešimų skaičius : 2505
Join date : 2009-04-29
Age : 27
Miestas : vilnius/vilejka/forks

ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD   ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Icon_minitimeŠt. 06 20, 2009 3:08 am

birzelio 19 diena(penkt)
8.30 atsikeliau(blem reikejo varyt i sule)9.30 isejau ir sutikau agne,asta ,greta...10.00 prasidejo susikta tipo pamokaa...atidave pazymiu knygeles ir t.t...po to ejom pas naste (bela)...o ta kaip dura vare mus is namu (surugele)...ziauriai pykstu ant taves!!!!!!!!!maniau esi drauge!!! ..apie 11.00 grizau namo..sedau prie pc ir ziurejau eurovizijos kartojima...12.00 pakviete i lauka ,pasakiau kad iseisiu po val....13.00 isejau...lauke nebuvo ka veikt tai nuejau pas drauge..ten daziurejau eurovizija...15.00 isejau i lauka...velnias ,atejo debiliski blondinai xD Drunk .../.jie paprase kad drauge isnestu ziurke...taigi..atnese... ten kaip visada zaidem su ja...ikando...ai ai....skauda!!!..veliau nuejau su drauge pas save pavalgyt(velnias kaip tik tuo laiku naivuole baigesi baisu )....vel laukas..ir ble vienam is bernu <donatas> pavoge moba!!! Buvo priejes kazKoks bernas(as jo nepaazystu) ir kazkaip paeme moba...blyn visa vilejka apejom as vis skambinau ir rasiau sms i ta moba...pagaliau donatas susiprotejo nueit namo ir ten paieskot..(sudas pasirodo jis ji namuose paliko uz pc)!!! po to visi ji nudejo pyktis tau kapiec Bus blogai .....nu va ir vel prasidejo mustynes... pora bernu sake -TWILIGHTAS smirda, durnas, sudas paskutinis ir t.t...mane tai taip sunervino kad as taip visiem i siknas daviau!!!! vienas <robertas> net i medi ilindo, o kitas <arturas> taip pat ilindo ir nueme jam bata xD....toliau zaideem ir t.t......21.45 grizau namo (lyt pradejo verkia ).... atsisedau uz pc ir t.t.
Atgal į viršų Go down
http://twililight-rpge.twilight-vampire.com
Bella
Admin
Bella


Pranešimų skaičius : 1433
Join date : 2009-04-23
Age : 27
Miestas : Vilnius/Forksas

ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD   ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Icon_minitimeŠt. 06 20, 2009 4:20 am

Nuu sakau buvauu nervuota sorry depresija
Atgal į viršų Go down
https://twilighto-rpg.twilight-mania.com
Rosalie
Floodiškiausias forumietis ir didelė Twilighto fanė ~.^ Naktinis paukštelis ;3
Rosalie


Pranešimų skaičius : 2505
Join date : 2009-04-29
Age : 27
Miestas : vilnius/vilejka/forks

ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD   ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Icon_minitimeŠt. 06 20, 2009 5:05 am

vistiek pykstu!
Atgal į viršų Go down
http://twililight-rpge.twilight-vampire.com
Rosalie
Floodiškiausias forumietis ir didelė Twilighto fanė ~.^ Naktinis paukštelis ;3
Rosalie


Pranešimų skaičius : 2505
Join date : 2009-04-29
Age : 27
Miestas : vilnius/vilejka/forks

ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD   ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Icon_minitimeSk. 06 21, 2009 4:56 am

birzelio 20 (sestadieenis)
10.30 atsikeliau pavalgiau, pasedejau prie pc..po to twarkiau kambari..13.00 isvedziau sunis ir ejau kartu su mama i turgu..14.00 su mama nuvziavau i halios turgu, pirkt teciui dovana....nieko neradom : (....16.00 mus paeme mano tetis ir nuvarem namo..18.00 isvaziavau su tevais pas pusesere ir prie ju namo ziuret soda (sklypa)...greiciausiai ten nupirksim soda..valio!....20.00 grizau namo ir likau lauke..ten buvo mano drauge ir 3 bernai...zaidem pomidora tiek prisizvengiau( bet dantu nerodziau ha ha)....21.00 visi bernai isejo ,likau tik as su drauge..po to is sveciu su dwirku atvare vienas is bernu <donatas> vos neluzau is juoko!!!! viena diena as jam buvau parasius 100 sms ,bet mano rekorda pramuse <robertas> jis atsiunte vakar 200 sms. tai sian vel pramusiau rekorda!!!donatui atsiunciau 300 sms!!!!22.15 grizau namo ir sedau kaip visada prie pc 00.30 nuvariau miegot....
Atgal į viršų Go down
http://twililight-rpge.twilight-vampire.com
Rosalie
Floodiškiausias forumietis ir didelė Twilighto fanė ~.^ Naktinis paukštelis ;3
Rosalie


Pranešimų skaičius : 2505
Join date : 2009-04-29
Age : 27
Miestas : vilnius/vilejka/forks

ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD   ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Icon_minitimePir. 06 22, 2009 3:31 am

birzelio 21(sekmadienis)
9.30 atsikeliau..10.30 vaziavau i miesta pirkt broliui lova ir vezimeli...po to nuvaziavau su tevais i JYSK nupirkt deziu.vaziuojant namo pamanem nuvaryt prie puseseres namu ir paziuret prie ju esanti soda.....14.00 grizom namo...ir po 30min.isejau i lauka...ten pasedejau su draugais siek tiek pazaidziau ,pasipykau, pazvengiau....as suzinojau kad bernui <donartui> atsiunciau ne 300 sms, o 450....18.00 isvedziaus sunis, nuvedziau namo ir vel buvau lauke... tada zaidem pomidora...tiek prisijuokiau, kad apsiverkiau ir visi kiti saipesi(bliod).....po to nuvariau zaist krepsini, zinoma kad pralaimejau xD(bet ir drauge pralaimejo : ) ).....21.30 grizau namo atsisedau uz pc < nuspeju sau ateti: 00.00 eisiu miegot...
Atgal į viršų Go down
http://twililight-rpge.twilight-vampire.com
Esme
Draugiškiausias forumietis ;>*
Esme


Pranešimų skaičius : 953
Join date : 2009-05-01

ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD   ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 2:24 am

Wow Gelbekit
Atgal į viršų Go down
Rosalie
Floodiškiausias forumietis ir didelė Twilighto fanė ~.^ Naktinis paukštelis ;3
Rosalie


Pranešimų skaičius : 2505
Join date : 2009-04-29
Age : 27
Miestas : vilnius/vilejka/forks

ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD   ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 2:45 am

ka wow?
Atgal į viršų Go down
http://twililight-rpge.twilight-vampire.com
Esme
Draugiškiausias forumietis ;>*
Esme


Pranešimų skaičius : 953
Join date : 2009-05-01

ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD   ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 2:49 am

Kiek daug rasai?
Atgal į viršų Go down
Rosalie
Floodiškiausias forumietis ir didelė Twilighto fanė ~.^ Naktinis paukštelis ;3
Rosalie


Pranešimų skaičius : 2505
Join date : 2009-04-29
Age : 27
Miestas : vilnius/vilejka/forks

ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD   ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 2:56 am

man nedaug xD
Atgal į viršų Go down
http://twililight-rpge.twilight-vampire.com
Rosalie
Floodiškiausias forumietis ir didelė Twilighto fanė ~.^ Naktinis paukštelis ;3
Rosalie


Pranešimų skaičius : 2505
Join date : 2009-04-29
Age : 27
Miestas : vilnius/vilejka/forks

ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD   ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Icon_minitimeAntr. 06 23, 2009 4:51 am

birzelio 22 (pirm.)
10.15 atsikeliau, pavalgiau pasedejau uz pc....13.00 isvedziau sunis i lauka( ble uzpuole kazkoks kvailas suo!)...14.00 pakviete i lauka ir teko su mazu noru iseit :(...po kokiu 30 min.atkeliavo bernai is namu..po to kazkur isvare su dvirkais..taigi man su drauge nebuvo ka veikt, ji nuejo pas mane....kaip tik prasidejo naivuole ir ziurejau, o ji kazka uz pc dare( zaide kazkoki bobiska zaidima hihihi ) po to naste man parase sms ir liepe issijungt mtv, ten parode jos pranesima...po keliu min.ir as issiunciau(uhu parode)..buvo parasyta: hey arkly. kaip reikalai? Linkiu sekmes 7e klases TWILIGHTO fanem.ziauriai pasiilgau jusu! ...17.00 isejom i lauka...buvo bernai tai zaidem, pykomes (Robertas mane apseilejo pyktis tai ejau namo persirengt)..20.00 isejau su drauge ,su rieduciais..viena karta nudribalinau xD... 21.15 grizau namo, isvedziau sunis ir t.t.....
Atgal į viršų Go down
http://twililight-rpge.twilight-vampire.com
Rosalie
Floodiškiausias forumietis ir didelė Twilighto fanė ~.^ Naktinis paukštelis ;3
Rosalie


Pranešimų skaičius : 2505
Join date : 2009-04-29
Age : 27
Miestas : vilnius/vilejka/forks

ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD   ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Icon_minitimeTr. 06 24, 2009 3:21 am

birzelio 23 d.(antra)
10.oo atsikeliau, pavalgiau,apsirengiau,pavaliau dantis.10.45 sedau prie pc...po to ziek tiek pagulejau.13.00 isvedziau sunis (blyn kaip karsta buvo!!!! vos vos namo grizau.po to kviete mane i lauka, bet atsisakiau.pasakiau kad 17.00 iseisiu...15.05 ziurejau simpsonus, po to naivuole.16.30 isvedziau sunis ir isejau, be ju.ten zaidziau sansa.....ir atvare mano tevai ir pasake kad nuvaziuosim i soda...ten pabuvom apie 30 min..ir grizau...iskart drauge liepe paimt rieducius,tai nubegau...isejau ir iskart nudribalinau..po to bernai maldavo kad duotumem jiem( savo daviau Robertui) jis visiskai nemoka ant ju vazinet!!!! Nugriuvo viduri gatves!!!!..xD..22.00 grizau namo ir kaip visada pc ir t.t.
Atgal į viršų Go down
http://twililight-rpge.twilight-vampire.com
Rosalie
Floodiškiausias forumietis ir didelė Twilighto fanė ~.^ Naktinis paukštelis ;3
Rosalie


Pranešimų skaičius : 2505
Join date : 2009-04-29
Age : 27
Miestas : vilnius/vilejka/forks

ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD   ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Icon_minitimePen. 06 26, 2009 4:07 am

birzelio 25 d.(ketv)
10.30 atsikeliau,pavalgiau,pasedejau prie pc......13.00 isvedziau sunis..po to nuvariau pas drauge ir ejom kartu i biblioteka(apsisikau ten )...14.30 grizom...as nuvariau namo ir ziurejau simpsonus ,naivuole.... veliau paskaiciau knyga is saraso (blyn neiskentejau 5 psl.,,ziauriai nuobodi)...17.00 isvedziau blondines < jei ka as daznai savo sunis taip vadinsiu xD>...17.00 liepe, net lliepe iseit i lauka!!!!!!!!!!!!!!!...ten visiem pasakiau (tiksliau drauge isdave), kad youtuba idejau nufilmuota filma( bernu mustynes)...blyn vienas nuvare namo ziuret..o kai griso pradejo mustis(as tada buvau su rieduciais,,,,oj oj kaip jam daviau)kitas bernas filmavo ir sake kad ides i youtuba...(pazadejau istrint <as nezinojau kaip istrint>)......po to visi zaide kasi ir bernai pradejo vieni kitam nuiminet kelnes!!!luztuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, vienam du kartus pilnai nueme ir paprase kad as nufilmuociau!!!!!!!!!!( cia tai vaizdelis)...:)))))....22.30 grizau namo ir pusvalandi ieskojau kaip istrint video(pagaliau radau).......
Atgal į viršų Go down
http://twililight-rpge.twilight-vampire.com
Rosalie
Floodiškiausias forumietis ir didelė Twilighto fanė ~.^ Naktinis paukštelis ;3
Rosalie


Pranešimų skaičius : 2505
Join date : 2009-04-29
Age : 27
Miestas : vilnius/vilejka/forks

ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD   ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Icon_minitimeŠt. 06 27, 2009 4:47 am

birzelio 26d.(penkt)
10.00 atsikeliau, pavalgiau, paskaiciau, pasedejau prie pc....12.00 lyginau drabuziuS( bfe... kaip nekenciu, bent lygintuvas buvo naujas xD)...13.30 isvedziau suniss ir buvau susitarusi su drauge 14.00 iseit i lauka, bet pradejo lyt. tai nusprendem kad as eiciau pas ja..ten ziurejom siaubeka pavadinimo neprisimenu, bet skamba panasiai kaip boo..( apsimyzau, kai nuzude ten suni ;(((( )......15.00 isejom i lauka, ten buvo bernai..drauge vienam dave i duda uz kazka ir pasiule nueit pas mane..nuejom...ten ji kaip visada prie pc, o as tw...16.00 isejom i lauka...blec kiek zvengiau...zaidem sansa taigi mano vardas valasataja(plaukuota), pavarde kaka, metai: 66...po to zaidem buteli(nekenciu sio zaidimo!)...as turejau: apkabint Donata, ismest savo bata, palaizyt savo purvina kamuoli ir t.t.( specaliai isejau is zaidimo, nes neimanoma ji zaist)...21.30 grizau namo..23.00 ejau plaut plaukus.......
Atgal į viršų Go down
http://twililight-rpge.twilight-vampire.com
Rosalie
Floodiškiausias forumietis ir didelė Twilighto fanė ~.^ Naktinis paukštelis ;3
Rosalie


Pranešimų skaičius : 2505
Join date : 2009-04-29
Age : 27
Miestas : vilnius/vilejka/forks

ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD   ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Icon_minitimeSk. 06 28, 2009 4:00 am

birzelio 27.(sest)
10val.atsikeliau ( miegociaau ilgiau, bet Laura mane pazadino su sms)...pavalgiau, pc, (valio bent karta ryte neskaiciau)....po to man liepe daryt kazka su braskem(nuooooooooooobodu)..veliau pradejau twarkyytvisa buta....13.30 isvedziau sunis.14.00 isejau su drauge i lauka, ten nusprendem nueit prie upes..buvau be maudymuko, tai kisau tik kojas(bet kelnes visitek suslapo xD)...po kokios 1 val. grizom i kiema ir nuobodziavom...po kurio laiko atejo bernai ir pasidare linksmiau..man liepe isnest kamuoli...zaidem tinklini bernai vs mergas ..ir zinoma mergos laimejo Bananeyessss !!!!!...po kurio laiko zaidem sansa (fe.....) ir nusprendem eit prie upes( mane vos vos priverte)....atejom..bernai ilindo pilnai, o as su drauge tik kojas...(bet man nerupejo kad drabuziai bus slapi ilindau beveik visa)..vienas is bernu i upe ismete mano kamuoli ( vos vos ji pagavo, nes tekejo stipri srove, po to ji primusiau)...21.00 grizom ir buvom kieme...vat velnias ,as atsisedau ant zoles ir ten padejau pirsta ir pajutau kazka minksta! pasirodo pirsta ikisau i kakus xD!! niekam nesakiau ,,pasakiau, kad noriu lb i wc ir nubegau namo ir isploviau ta susikta pirsta!..22.10 grizau namo....pc....tw....skaiciau.....labanakt ..
Atgal į viršų Go down
http://twililight-rpge.twilight-vampire.com
Renesmee
Smalsiaus forumietis ;>>* Forumo siela ;DD
Renesmee


Pranešimų skaičius : 1888
Join date : 2009-05-01
Age : 27
Miestas : tarp vilniaus ir Forkso

ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD   ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Icon_minitimeSk. 06 28, 2009 7:08 pm

Ale tau sekasi su tais kakais....
Atgal į viršų Go down
Rosalie
Floodiškiausias forumietis ir didelė Twilighto fanė ~.^ Naktinis paukštelis ;3
Rosalie


Pranešimų skaičius : 2505
Join date : 2009-04-29
Age : 27
Miestas : vilnius/vilejka/forks

ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD   ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Icon_minitimeSk. 06 28, 2009 11:41 pm

jie man maiso gyvent!!!
Atgal į viršų Go down
http://twililight-rpge.twilight-vampire.com
Rosalie
Floodiškiausias forumietis ir didelė Twilighto fanė ~.^ Naktinis paukštelis ;3
Rosalie


Pranešimų skaičius : 2505
Join date : 2009-04-29
Age : 27
Miestas : vilnius/vilejka/forks

ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD   ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Icon_minitimePir. 06 29, 2009 4:02 am

birzelio 28d.(sekm)
10.00 atsikeliau, pavalgiau, pc, paskaiciau...tevai susitare su pazystamais(mano pusesere) nuvaziuot pas juos prei ezero (lb toooooli i vievi).....12.00 isvedziau sunis i lauka..13.00 isvaziavom( drauge ant manes supyko kad isvaziavau)man dzin...apie 14.00 ten buvom(nu kelias prie ezero buvo tipo nerealus )....atvarem visi ten jau buvo ..pusesere jau maudesi su savo pusbroliu..tai as greit nuemiau drabuzius ir lekiau bul bul...po velniu iskart mane aptaske!!! neatleisiu jiems!!!...wow vanduo nesiltas...veliau nuejom degintis ir po kurio laiko vel bul, bul..pas mane ciuzinis jau buvo pripustas tAi ejau su juo...nrml plaukiojom, kol manes tie du _ _ _ _ _ nustume nuo jo..as apsiverciau, o ciuzinis plaukia sau toli....kiti nenorejo plaukt paskui ji, tai teko man..pizd*t perplaukiau bbeveik puse eZero!! ir apskritai vos ji sugavau, o ko toliau tuo vanduo saltesnis...atplaukiau vos vos gyva(oro truko)..tiem du pasakiau, kad pamirstu apie manoo ciuzini.. Laugh apie 16.00 prasidejo ten griaustinis, bet nelijo.. tai pradejom letai ruostis..17.00 isvaziavom..as masinoj gerai issimiegojau xD..18.00 grizom ir vel kviecia i ta lauka!nervina!.. 19.00 isejau ir varem prie upes( as, drauge, ir 4 bernai)...ten siek tiek issimaudziau...pradejo lyt tai nuejom i kiema ir nuobodziavom.22.00 grizau namo, isvedziau sunis ir t.t.....
Atgal į viršų Go down
http://twililight-rpge.twilight-vampire.com
Alice
Admin Muzikaliausias forumietis ;]]* Knygų graužikas, kinomanas ;DD
Alice


Pranešimų skaičius : 1828
Join date : 2009-04-29
Age : 28
Miestas : Vilnius/Forks

ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD   ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Icon_minitimePir. 06 29, 2009 4:29 am

kokie ten pas jus bernai? xDD berniukai dar ;DD
Atgal į viršų Go down
Rosalie
Floodiškiausias forumietis ir didelė Twilighto fanė ~.^ Naktinis paukštelis ;3
Rosalie


Pranešimų skaičius : 2505
Join date : 2009-04-29
Age : 27
Miestas : vilnius/vilejka/forks

ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD   ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Icon_minitimePir. 06 29, 2009 4:34 am

11-13 metu
beje berniukai lb ilgas zodis
Atgal į viršų Go down
http://twililight-rpge.twilight-vampire.com
Rosalie
Floodiškiausias forumietis ir didelė Twilighto fanė ~.^ Naktinis paukštelis ;3
Rosalie


Pranešimų skaičius : 2505
Join date : 2009-04-29
Age : 27
Miestas : vilnius/vilejka/forks

ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD   ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 3:55 am

birzelio 29(pirm)
10.00 atsikeliau, pavalgiau, pc...12.00 as su mama kirpom sunis( viena panasi i tikra klouna xDD)...13..00 isvedziau blondines i lauka..13.45 grizau namo...14.00 isejau i lauka su drauuge ir savo dvirku( liepe bent 1h.juo pasivazinet)..po to as, drauge ir bernas<edvinas> nuvarem prie upes...ten jis maudesi....veliau nuejom prie vieno berno<arturo> namu(ten pas ji buvo visi kiti bernai ir mete pro balkona balionus su vandeniu)..atejom ir visi mete i mus balionus, bet nepataike ir isejo i lauka.vienas tiesiai i mane mete baliona(pribagiau ji)..atrodziau lyg pridariau kelnes :))))...visi atejom i kiema, as nunesiau dvirka i rusi..bernai nuvare prie zaros metitis balionais..as su drauge nuvariau prie upes...po kurio laiko jie atejo, o ten buvo mano klasioke Jule su draugemis...bernai jas apipyle pilnai balionais xD..(jos nuvare namo)... xD visi nuejo maudytis,o as su drauge nusprendem taip pat issimaudyt, bet tik su drabuziais bloblo luzau!!!!!!!!!..bernai nuejo sokinet nuo kalnelio, as su drauge nuvarem paziuret..du visai bailiai net apsiverke is baimes! hihihi ..ir..ir..as isdrisau nusokt!!!velnias.. buvo nerealu!!!! vel noriu!!..kiti du kai as nusokau pagaliau isdriso(nenorejo but bailiais
)..tai liko vienintele drauge nenusokusi( ir nenusoko run for your life )......grizom..buvau visa slapia, tai nuvariau namo persirengiau ir isejau....22.00 grizau namo..................)
Atgal į viršų Go down
http://twililight-rpge.twilight-vampire.com
Renesmee
Smalsiaus forumietis ;>>* Forumo siela ;DD
Renesmee


Pranešimų skaičius : 1888
Join date : 2009-05-01
Age : 27
Miestas : tarp vilniaus ir Forkso

ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD   ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 5:51 pm

O Julia buvo šlapia???
Atgal į viršų Go down
Rosalie
Floodiškiausias forumietis ir didelė Twilighto fanė ~.^ Naktinis paukštelis ;3
Rosalie


Pranešimų skaičius : 2505
Join date : 2009-04-29
Age : 27
Miestas : vilnius/vilejka/forks

ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD   ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 5:52 pm

nzn as siaip nemaciau, jie pasake ,kad aptaske ja ir buvo slapia...
Atgal į viršų Go down
http://twililight-rpge.twilight-vampire.com
Renesmee
Smalsiaus forumietis ;>>* Forumo siela ;DD
Renesmee


Pranešimų skaičius : 1888
Join date : 2009-05-01
Age : 27
Miestas : tarp vilniaus ir Forkso

ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD   ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 5:53 pm

Ryt ją pamatysiu pyktis
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD   ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
ingos ;](Rouz) dienorastis ;DD
Atgal į viršų 
Puslapis 35Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Nastės (Bellos) Dienoraštis
» Lauros(Esmes)dienorastis
» Carlisle C.(Jovita)Dienoraštis
» Tanya (margaritos) dienorastis ;D*
» Lauros {Angelos} dienoraštis :**

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
FORUMAS UŽDRAYTAS {kuriam laikui} :: Ten kur nėra Forkso xD :: Susipažinkime :: Dienoraščiai-
Pereiti į: